Jak się pozbyć cellulitu

jak się pozbyć cellulitu

Walka z cellulitem do najłatwiejszych nie należy. Z reguły wymaga wielu poświęceń i ogromnych pokładów silnej woli. A efekty jest w stanie zapewnić jedynie odpowiednia dieta w połączeniu z regularną i stałą aktywnością fizyczną.

Brzmi poważnie?

Zgadza się. Na szczęście salony kosmetyczne wyciągają pomocą dłoń do wszystkich Pań, które mają problem z którymkolwiek z wcześniej wymienianych elementów. Czy to możliwe? Jak najbardziej i co więcej szansa na osiągnięcie wymarzonych rezultatów jest ogromna. Oto jakim orężem dysponujemy w walce z cellulitem:

Klasyczny masaż antycellulitowy Wrocław

Poleca się go wszystkim tym, którym zależy na ujędrnieniu i wyszczupleniu swojego ciała. Dodatkowo jego właściwości pomagają zmniejszyć obrzęki oraz wspomóc nasze wysiłki na siłowni czy efekty diety. Podczas zabiegu masażysta koncentruje się przede wszystkim na tych częściach ciała, które najczęściej posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej.

Masaż lodem

Tym razem w walce z cellulitem wykorzystywane są nie tylko bodźce zewnętrzne, ale i te termiczne. W efekcie jest w stanie pobudzić krążenie i utrzymać je na takim poziomie jeszcze na długo po wykonanym zabiegu. Idealnie sprawdza się nie tylko u pań z pomarańczową skórką, ale również tych, które chcą opóźnić efekty starzenia.

Drenaż limfatyczny Wrocław

Drenaż limfatyczny to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wyleczenie obrzęków. Wszystko dlatego, że poprawia krążenie, wzmacnia cały organizm i poprawia metabolizm. Warto więc z niego skorzystać, również wtedy, jeśli chcemy pokonać cellulit.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Comment.