Jak zrobić grzywkę na bok?

Chcesz zmienić coś w swojej fryzurze, ale boisz się rewolucji? Postaw na grzywkę na bok. Dzięki niej twój wygląd nabierze nowego blasku.

Robienie grzywki na bok rozpocznij od namoczenia włosów i ich dokładnego rozczesania. Grzebieniem z gęstymi ząbkami postaraj się oddzielić włosy na grzywkę od reszty kosmyków. Zanim sięgniesz po ostre nożyczki (najlepiej mieć jedne, przeznaczone tylko do włosów) zwróć uwagę na to, że mokre włosy są dłuższe. Nie przesadzaj zatem z cięciem.

Grzywkę na bok najłatwiej zrobić tnąc zaczesane na czoło włosy na ukos. Zastanów się gdzie powinny kończyć się najdłuższe, a gdzie najkrótsze kosmyki. Tak będzie ci zdecydowanie łatwiej. Aby grzywce na bok nadać lekkości, na koniec możesz spróbować ją nieco wycieniować. Zaczesz niewielkie pasmo na grzebień, a następnie, kierując nożyczki prostopadle do linii grzywki staraj się skraca tylko niektóre kosmyki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (5 votes cast)
Jak zrobić grzywkę na bok?, 3.0 out of 5 based on 5 ratings

1 Comments

  1. Zastanawiam się czy do okrągłej buzi będzie pasowała grzywka na bok. Bardzo podobają mi się fryzury z grzywkami zaczesanymi właśnie w ten sposób. Może w końcu i ja się na coś takiego zdecyduję.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Comment.