Jak zrobić warkocza dobieranego?

Jak zrobić warkocza dobieranego, fot. flickr.com/mrsdkrebs/CC

Warkocz dobierany nie tylko pasuje do niemal każdego typu urody, ale także świetnie nadaje się na różne okazje – od eleganckich wyjść po codzienne, luźne sytuacje. Poza tym dodaje kobiecie dziewczęcego uroku i sprawia, że ta wygląda delikatniej i młodziej. Dlatego właśnie właśnie warto nauczyć się jak go robić.

Zaczynając tuż na czołem wydziel niewielkie pasmo włosów, a następnie podziel je na trzy równe kosmyki – dokładnie tak, jakbyś chciała zrobić zwykłego warkocza. Wykonaj pierwszy pełny splot, a do kolejnych zacznij dodawać dodatkowe pasemka włosów. W końcu włosy do dobierania się skończą. Warkocz będzie więc można spleść w tradycyjny sposób. Na samym dole umocuj gumkę, tak, aby fryzura się nie rozpadła. Gotowe.

Choć metoda robienia warkocza dobieranego zawsze opiera się na tych samych zasadach, efekt końcowy zawsze może być inny. Wystarczy, że zacznie się go zaplatac wzdłuż czoła czy rozpoczynając za uchem.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.1/5 (7 votes cast)
Jak zrobić warkocza dobieranego?, 3.1 out of 5 based on 7 ratings

1 Comments

  1. Pamiętam, jak byłam mała i mama zawsze zaplatała mi włosy w warkocza dobierago. Wtedy nie przepadałam za tą fryzurą, teraz chętnie do niej wracam, ponieważ wydaje mi się być jedną z lepszych opcji uczesania, pasującą do niemal każdej okazji – i jako fryzura do pracy czy szkoły – i jako bardziej eleganckie uczesanie na przyjęcie.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Comment.